Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Noslēdzies otrais posms sacensībās „Roku rokā” 2013. gada 1. februāris

Bērniem bija iespēja apmeklēt:

  • Valsts policijas koledžas Kriminālistikas muzeju, kur tika iepazīstināti ar krimināliskas darba specifiku;

  • Valsts policijas Rīgas reģiona Patruļpolicijas pārvaldes Speciālo Uzdevumu Bataljonu, kur bērni parādīja savas komandas saliedētību un komandas garu, veidojot dažādus taktikas paņēmienus un stafeti;

  • „Radošā darbnīcā” pārbaudīja savas zināšanas bērnu tiesībās un pienākumos, kā arī aktīvi piedalījās radošās aktivitātēs – tika izpildīti vairāki uzdevumi, katrai komandai bija jāsagatavo pazīstamu pasāku sižeti. Katra komanda savai pasakai bija sagatavojuši vizuālu plakātu, kurš pēc tam tika atstāstīts. Vienīgais nosacījums pasaku sagatavošanā bija, ka pasakā jāparādās policistam, lai novērtu likumpārkāpumu.

Sacensību rezultāti:
Atzinības rakstus par aktīvu piedalīšanos saņēma komandas: Čiekurs”, „Skudrupūznis”, „„Kamene”, „Vecmīlgrāvis”, „Laimīgs bērns”.
3.vieta – komanda „Nāc un piedalies”
2.vieta – komanda „Pirmais stāvs”
1.vietu un ceļojošo kausu izcīnīja komanda „Kūlenis”

Patruļpolicijas Speciālo Uzdevumu Bataljona simpātijas un speciālo kausu saņēma komanda „Skudrupūznis”.

Īpašu pateicību izsakām Valsts policijas koledžas direktora palīdzei Sanitai Zagorskai ,Rīgas Sociālā dienesta Sociālā darba nodaļas vecākai sociālai darbiniecei Zandai Punculei, Rīgas J.Poruka vidusskolas direktorei Žanetei Tauriņai par palīdzību sacensību 2.posma organizēšanu, veiksmīgu sadarbību un atbalstu mūsu jauniešu izaugsmē!

Informāciju sagatavoja:
VP RRP KPP NPN
inspektore Jekaterina Matisone