Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Šodien aprit gads kopš ”Policistu velobiedrības” nodibināšanas 2013. gada 09. janvāris

Pērnā gada janvārī ”Policistu velobiedrība” vēsturē tika ierakstīta, kā pirmā apvienotā policistu biedrība, kura ir nodibināta un darbojas. Kopš dibināšanas velobiedrībā ir iesaistījušies 33 biedri - Valsts policijas, Rīgas pašvaldības policijas, Militārās policijas un Valsts ieņēmuma dienesta darbinieki, kā arī citi veloentuziasti no sabiedrības.

”Pirmā gada laikā velobiedrība piedalījusies 33 veloaktivitātēs – tās bijušas gan sacensības, gan reidi kopā ar sadarbības partneriem, gan izklaidējoši preventīva rakstura pasākumi, kas popularizē aktīvu un veselīgu dzīvesveidu policistu un sabiedrības vidū,” stāsta Z. Gailis. Biedrība startējusi dažādās velosacensībās visā Latvijā, izcīnot pirmās godalgas, piedalījusies arī sakopšanas talkās, attīrījusi Lojas upi ziemā un izglītojusi mazos interesentus Zinību dienas pasākumā Vērmanes dārzā. Z. Gailis dinamiskajā izaugsmē būtisku lomu saredz sadarbības partneru faktorā – ”to atbalsts šī gada laikā bijis nenovērtējams un bez tiem nebūtu izdevies sasniegt daudzus mērķus”.

Viens no būtiskākajiem velobiedrības uzdevumiem ir aktīva iesaistīšanās satiksmes drošības jautājumos – šogad plānoti regulāri reidi ar mērķi veicināt kultūras standartu celšanu starp gājējiem, velosipēdistiem un autovadītājiem, noteikumu skaidrošana un kopējās veloinfrastruktūras attīstīšana.

”Policistu velobiedrība” arī turpmāk ir apņēmības pilna mērķtiecīgi virzīties uz priekšu, piesaistīt jaunus biedrus, sadarbības partnerus, izvērst aktīvāku sabiedrisko dzīvi un popularizēt Valsts policijas tēlu.

”Lai labi minās!” visiem Jaunajā 2013. gadā novēl ”Policistu velobiedrība” un aicina ikvienu interesentu pievienoties šai sporta entuziastu saimei!

 

Uzziņai:

  • ”Policistu velobiedrība” dibināta 2012. gada 9. janvārī, tā sastāv no divām grupām – sporta jeb profesionālās un hobija grupas.

  • „Policistu velobiedrības” galvenais mērķis ir satiksmes drošības standartu celšana, kultūras veicināšana starp gājējiem, velosipēdistiem un autovadītājiem, Latvijas satiksmes dalībnieku un sabiedrības izglītošana drošības jautājumos, pievēršot uzmanību mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Tāpat velobiedrības mērķis ir popularizēt un veidot pozitīvu policijas tēlu sabiedrībā un piesaistīt cilvēkus videi draudzīgam un veselīgam dzīvesveidam.

  • Vairāk informācijas par biedrību un jaunākajām aktualitātēm meklējiet ”Policistu velobiedrības” mājas lapā www.velobiedriba.lv

Sagatavoja:
Lita Juberte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Tālr. 67075014
Mob.tālr. 26490715
lita.juberte@vp.gov.lv
www.vp.gov.lv