Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Zemgales reģionā nedēļas nogalē „uz karstām pēdām” atklāti vairāki noziegumi 2013. gada 8. janvāris

Dobelē šā gada 6.janvārī pēc pulksten 5.00 tika saņemta informācija, ka no Krišjāņa Valdemāra ielas mājas pagalma tika nozagta automašīna „Mazda”. Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus policijas darbinieki par automašīnas zādzību aizturēja 1997.gadā dzimušu jaunieti un automašīna tika atgriezta īpašniekam. Policija arī pārbauda jaunieša saistību par vēl divu automašīnu zādzībām, kuras tika atrastas un atgrieztas īpašniekiem, kā arī par zādzībām no automašīnām.

Savukārt 5.janvārī Dobelē, Krasta ielā tika ap pulksten 19.50 divas personas piedraudot 1997.gadā dzimušajam nolaupīja mobilo telefonu un naudu. Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus aizdomās par noziedzīgo nodarījuma izdarīšanu tika aizturēti 1995.un 1996.gadā dzimuši jaunieši. Dienu vēlāk, 6.janvārī mobilais telefons tika nozagts arī 1990.gadā dzimušajam, aizdomās par šo noziedzīgo nodarījumu noskaidrota aizdomās turētā persona – 1995.gadā dzimis jaunietis, telefons atgriezts īpašniekam.

Šā gada 4.janvārī pulksten 17.00 Jaunpils novadā, Viesātu pagastā caur logu iekļūts mājā un nozagtas mantas. Aizdomās par noziedzīgo nodarījumu aizturēts 1992.gadā dzimušais.

Savukārt Jaunjelgavas novadā, Seces pagastā „uz karstām pēdām” policijas darbinieki aizturējuši 1981.gadā dzimušu vīrieti, kurš 5.janvārī pēc pulksten 22.00 ar nazi piedraudot veikala pārdevējai, mēģināja no veikala nozagt alkoholiskos dzērienus. Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts vai nav saistīts citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Jāmin, ka aizvadītajā gadā Zemgales reģionā „uz karstām pēdām” patruļpolicijas nodaļas darbinieki atklājuši 527 noziedzīgus nodarījumus.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472