Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jelgavā aizturēts vilcienu apzīmētājs no Norvēģijas 2012. gada 12. oktobris

Ap plkst.4. no rītam Jelgavas dzelzceļa stacijas teritorijā apsardzes darbinieki pamanīja personu, kas ar krāsas baloniņu apzīmēja vagonus elektrovilcienam Jelgava-Rīga, kurš stāvēja uz sliežu ceļiem un gaidīja došanos maršrutā. Aizturētais izrādījās 1988.gadā dzimis Norvēģijas pilsonis. Kopumā grafiti veidotājs bija paspējis apzīmēt vilciena vagona sienas apmēram 30 m2 platībā.

Pašlaik policijā uzsākts kriminālprocess par noziedzīga nodarījuma faktu. Policija izmeklēšanas laikā noskaidros, vai aizturētajai personai ir bijuši līdzdalībniekiem, kā arī vai šī persona jau iepriekš nav veikusi līdzīga rakstura nelikumīgas darbības.

AS „Pasažieru vilciens” pašlaik aprēķina uzņēmumam nodarītos zaudējumus un vistuvākajā laikā vērsīsies policijā, lai uzņēmumu atzītu par cietušo konkrētajā kriminālprocesā.

Šis ir jau otrais gadījums pēdējo mēnešu laikā, kad par vilcienu vagonu apzīmēšanu tiek aizturēts ārvalstu pilsonis. Septembra sākumā par līdzīgu nodarījumu Saulkrastos tika aizturēts Polijas pilsonis.

Papildu informācija:
Jana Priedniece
AS „Pasažieru vilciens”
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 67233049, 29531831
E-pasts: jana.priedniece@pv.ldz.lv