Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

"Ko darīt, ja..." – akcija skolēniem un skolotājiem par drošības jautājumiem 2012. gada 5. oktobris

  Akcijas mērķis ir noskaidrot neskaidros jautājumus par dažādām situācijām skolā, lai vēlāk šos jautājumus un atbildes apkopotu un, balstoties uz tiem, izstrādātu ieteikumus, kā rīkoties dažādās situācijās, kā arī izveidotu skaidrāku priekšstatu par satiksmes drošību skolas tuvumā.

Akcijas laikā skolēni tiek lūgti uzdot jautājumus gan par drošības un veselības jautājumiem, gan sadzīvi, gan savstarpējām attiecībām. Arī skolu pedagogi aicināti iesūtīt savus jautājumus gan par skolas vidi, gan par drošību un būtiskākajiem ceļu satiksmes negadījumu riskiem skolas apkārtnē un faktoriem, kuri viņu vērtējumā rada lielāko bīstamību satiksmes drošībai ap skolu.

Jautājumi tiks apkopoti un sistematizēti, lai sadarbībā ar Latvijas labākajiem ekspertiem drošības un veselības jautājumos tiktu sagatavots informatīvais materiāls skolām.

Anketas iespējams aizpildīt gan drukātā formātā, gan elektroniski internetā. Sīkāka informācija, kā arī anketu elektroniskās versijas atrodamas:

 

http://visc.gov.lv/vispizglitiba/saturs/drosned.shtml

http://outloud.lv/index.php/kodarit-ja

http://www.grifsag.lv/about/news?id=100

 

 Akciju "Ko darīt, ja.." rīko Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar
SIA "Out Loud", drošības kompāniju "GRIFS AG" un apdrošināšanas sabiedrību "If P&C Insurance AS Latvijas filiāli" (If Apdrošināšana). Akcijas atbalstītājs – portāls draugiem.lv.