Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jelgavā no nezināmas izcelsmes šķidruma lietošanas miruši trīs vīrieši 2011. gada 8. novembris

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka šā gada 6.novembrī pēc 14.00 tika saņemta informācija, ka Jelgavā savā dzīvesvietā miris 1957.gadā dzimis vīrietis. Mirušā vīrieša dzīvesvietā vēl atradās divi vīrieši 1965.un 1964.gadā dzimušie, kuriem pasliktinājās pašsajūta, tāpēc viens no viņiem par to paziņoja kaimiņiem, kuri nodeva informāciju mediķiem un policijai. Abi vīrieši tika nogādāti medicīnas iestādē, diemžēl viņu dzīvību izglābt neizdevās.

Šobrīd policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrieši iespējams lietojuši nezināmas izcelsmes šķidrumu, par ko varētu liecināt notikuma vietā atrastā alus pudele ar šķidrumu, kam nav jūtama alkohola smaka. Atrastā pudele, ar tā satura paliekām, nosūtīta ekspertīzei.

 Policija aicina iedzīvotājus, kuriem ir jebkāda informācija par notikušo vai kuriem ir zināms, kurās vietās tiek tirgots aizdomīgs šķidrums, informēt policiju.

Policija arī aicina iedzīvotājus alkoholiskos dzērienus iegādāties tikai atļautās tirdzniecības vietās un nekādā gadījumā nelietot nezināmas, apšaubāmas izcelsmes dzērienus.

Ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija zvaniet uz policijas tālruni 110, vai vērsieties tuvākajā policijas iecirknī. Vai arī zvaniet uz VP Zemgales reģiona pārvaldes uzticības tālruni 67014077 par adresēm, kurās iespējams tiek tirgots nezināmas izcelsmes šķidrums.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302, 20293472