Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aiztur Bolderājas un Daugavgrīvas marihuānas vairumtirgotājus 2011. gada 3. novembris

Šā gada 29. oktobrī policija aizturējusi trīs vīriešus, kas Bolderājas un Daugavgrīvas rajonos nodarbojušies ar marihuānas vairumtirdzniecību. 

Aptuveni pirms pusgada policija saņēma informāciju par grupu, kas nodarbojas ar nelegālu narkotisko vielu izplatīšanu Rīgā, īpaši Bolderājas un Daugavgrīvas rajonos. Strādājot ar šo informāciju, policijas redzeslokā nonāca konkrētas personas, kas jau iepriekš sodītas par narkotiku glabāšanu un mantiskajiem noziegumiem. Šie cilvēki nav bijuši ielu tirgotāji, bet realizējuši narkotikas vairumā. 

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes darbinieki sadarbībā ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes darbiniekiem par sevišķi bīstamās narkotiskās vielas realizāciju lielos apmēros Rīgā, Stūrmaņu ielā, aizturēja jau minētās trīs personas. Tie bija 1962., 1966. un 1981. gadā dzimuši vīrieši. Aizturēšanas laikā atsavināts puskilograms marihuānas. Visiem aizturētajiem Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu. 

Par minēto faktu ir uzsākts kriminālprocess pēc KL 2531. panta 3. daļas par narkotisko vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu, ja to darījusi organizēta grupa vai ja tas darīts ar narkotiskajām vielām lielā apmērā. Likumā paredzētās sankcijas šī panta ietvaros ir brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

 

Sagatavoja:
Lita Juberte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
T. 67075014