Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Runcis Rūdis un Bebrs Bruno sarūpē bērniem svētkus uz Tallink prāmjiem 2011. gada 2. novembris

Stafetes, spēles, zīmēšanas konkursi, informatīvās lekcijas par vispārējo drošību – to un vēl daudz ko citu speciāli bērniem jūras ceļojumu laikā uz Stokholmu organizēja Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvalde.

Policijas darbinieki kopā ar tēliem Runci Rūdi un Bebru Bruno piedalījās četros divu dienu kruīzos, kas devās uz Stokholmu. To laikā tika organizēti dažādi preventīvie pasākumi, kuros bērniem stāstīja ne tikai par satiksmes drošību, bet arī vispārējo drošību, kas jāievēro gan skolā, gan uz ielas, gan savstarpējās attiecībās. Tāpat arī vecākiem tika atgādināts, cik liela ir viņu loma bērnu drošībā.

Pēc informatīvajām prezentācijām bērniem tika organizētas arī dažādas aktivitātes – spēles, stafetes, zīmēšanas konkursi un citas atrakcijas, kas bija veltītas vispārējās un satiksmes drošības jautājumu nostiprināšanai. Katrā kruīzā Valsts policijas aktivitātes apmeklēja aptuveni 200 bērnu, visi mazie dalībnieki pēc tam saņēma arī pateicības rakstus un simboliskas balviņas.

AS Tallink Latvija pārdošanas un mārketinga direktore Baiba Muceniece uzsver, ka ”šīs tradīcijas noteikti tiks turpinātas arī nākotnē. Tās ir patiesi kvalitatīvas brīvdienas, kas bērniem nozīmē ne tikai atpūtu un izklaidi, bet arī jaunu, vērtīgu zināšanu gūšanu par dažādiem drošības jautājumiem.” Kā tuvāko līdzīga veida pasākuma norises laiku B. Muceniece min nākamās skolēnu brīvdienas pavasarī.

Minētās aktivitātes uz kruīza prāmjiem  M/S Romantika un M/S Festival norisinājās AS Tallink Latvija organizētā pasākuma „Bērni bērniem” ietvaros skolēnu brīvlaika nedēļas laikā no 21. – 29. oktobrim. Valsts policija šāda veida pasākumā piedalījās jau trešo reizi.