Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

17 gadus vecs jaunietis apkrāpj kredītņēmējus 2011. gada 2. novembris

Vakar aizdomās par krāpšanu Rīgas policisti aizturēja kādu 17 gadus vecu puisi. Pagaidām policisti noskaidrojuši tikai vienu cilvēku, kuru jaunietis varētu būt apkrāpis, piedāvājot naudas aizdevumus vairāku tūkstošu latu apmērā, bet likuma sargiem ir aizdomas, ka apkrāpto skaits varētu būt desmitreiz lielāks. 

Šā gada 25. oktobrī Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirknī vērsās kāda sieviete, ziņojot, ka ir apkrāpta. Policisti noskaidroja, ka sieviete oktobra sākumā pamanīja sludinājumu vienā no Latvijas interneta portāliem, kurā bija piedāvāta iespēja izdevīgi aizņemties naudu. Tā kā sievietei bija nepieciešams aizdevums, viņa atsaucās uz sludinājumu. 

Sazinoties ar sludinājuma ievietotāju, sieviete noskaidroja, ka aizdevuma saņemšanai nepieciešams iemaksāt drošības naudu 25 latu apmērā, kurus sieviete pārskaitīja uz sludinājuma ievietotāja norādīto bankas kontu. Taču divu nedēļu laikā kredīta tīkotāja nesaņēma solīto aizdevumu, tādēļ viņa vērsās policijā, ziņojot par krāpšanu. 

Izmeklēšanas gaitā policisti nāca uz pēdām kādam 17 gadus vecam jaunietim, kuru vakar, 1. novembrī, aizturēja. Jaunietis likuma sargiem atzinās desmit krāpšanu gadījumos, taču policijā vērsies ir tikai viena apkrāptā persona. Tādēļ policija aicina atsaukties ikvienu, kas šādā vai līdzīgā veidā ir apkrāpts, zvanot uz tālruņu numuriem: 67070840, 67070802 vai 110. 

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv