Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgā aizturēts zaglis, policija lūdz atsaukties cietušos 2011. gada 26. oktobris

Vakar Rīgas policisti aizdomās par zādzību aizturēja kādu vīrieti, kurš šā gada 11. oktobrī kādam pensionāram nozadzis visu pensiju. Policistiem ir aizdomas, ka aizturētais līdzīgā veidā varētu būt pastrādājis vēl citas zādzības, tādēļ policija lūdz atsaukties cietušos. 

Šā gada 11. oktobrī Valsts policijas Rīgas reģiona Latgales iecirkņa darbinieki saņēma iesniegumu no kāda pensionāra, kurš pastāstīja, ka tajā pašā dienā esot apzagts uz Rēznas ielas. Cietušais teica, ka redzējis kā kādam vīrietim uz ielas izkrīt naudas maks, tādēļ viņš pacēlis maku un devis to īpašniekam. Vīrietis, saņemot maku, to atvēra un paziņoja, ka no maka ir pazudusi nauda, apsūdzot pensionāru zādzībā. 

Kad abi sāka skaidrot notikušā apstākļus, viņiem pienāca vēl kāds vīrietis, kurš bija maka īpašnieka paziņa, arī pienācējs pensionāru apsūdzēja zādzībā. Apjukušais pensionārs mēģināja pierādīt, ka no svešinieka naudas maka neko nav ņēmis, parādot sava maka saturu. Pēc brīža abi vīrieši piekāpās un devās prom. 

Vēlāk pensionārs konstatēja, ka no viņa maka pazuduši aptuveni 175 lati – pensijas nauda, kuru viņš todien bija izņēmis pasta nodaļā. Cietušais devās uz policijas iecirkni, kur likuma sargi sāka kriminālprocesu par zādzību.

Kriminālprocesa izmeklēšanas laikā policisti nāca uz pēdām kādam 1961. gadā dzimušam, agrāk tiesātam vīrietim, kuru vakar, 25. oktobrī, aizturēja. Aizturētais atzinās noziegumā, taču likuma sargiem ir aizdomas, ka aizdomās turētais līdzīgā veidā varētu būt apzadzis vēl citus cilvēkus, tādēļ policisti lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlos redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņu numuriem: 67086330, 67086327, 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī. 

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv