Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija likvidē nelegālu alkohola ražotni 2011. gada 5. oktobris

Pagājušajā nedēļā Rīgas policisti aizdomās par nelegālu alkoholisko dzērienu ražošanu un glabāšanu aizturēja divus vīriešus, kā arī atsavināja vairāk nekā 600 alkoholisko dzērienu pudeles un aptuveni 100 litrus šķidruma ar spirtam raksturīgo smaku. 

Šā gada 28. septembrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes policisti, realizējot operatīvo informāciju, pārbaudīja vienu no Juglas mikrorajona rūpnieciskajām teritorijām. Minētajā vietā likuma sargi uzgāja ievērojamu daudzumu alkoholisko dzērienu bez Latvijas Republikas akcīzes markām, kā arī cigaretes ar citvalstu akcīzes preču zīmēm. 

Notikuma vietā atsavinātas 63 pudeles vīna un 553 pudeles degvīna bez akcīzes preču zīmēm, kā arī četras kannas, kurās kopā bija 105 litri šķidruma ar spirtam raksturīgo smaku un 14 620 cigaretes ar citvalstu akcīzes preču markām. Tāpat notikuma vietā izņemti arī divi maisi ar dažādu marku degvīna etiķetēm, 682 tukšas pudeles, papīra ruļļi etiķešu izgatavošanai un citas mantas. 

Aizdomās par nelegālo alkoholisko dzērienu uzglabāšanu un ražošanu policisti aizturēja divus vīriešus – 1957. gadā un 1985. gadā dzimušus. Abiem vīriešiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, bet par notikušo sākts kriminālprocess pēc vairākiem krimināllikuma pantiem. 

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv