Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija organizē starptautisku uz sabiedrību vērsta policijas darba konferenci 2011. gada 26. septembris

No 26. līdz 30. septembrim Valsts policija Eiropas policijas akadēmijas (European Police College, CEPOL) tīkla ietvaros organizē četru dienu mācību kursu, kurā tiks apskatīta un analizēta uz sabiedrību vērsta policijas darba tēma. Īpaši akcentēts sabiedrības segmentēšanās aspekts – tas, kā policijai sasniegt dažādas sabiedrības grupas un kā efektīvi strādāt ar katru no tām. Konferencē piedalīsies 28 policijas eksperti no 18 valstīm.

Kursa ietvaros tiks apspriestas taktikas un metodes, kādas izmanto dažādu valstu policijas dienesti atšķirīgu sabiedrības grupu uzrunāšanā (piemēram, senioru, jauniešu, radikalizētu riska grupu). Tāpat apskatīti tiks arī šo jomu jaunākie sasniegumi un moderno tehnoloģiju nozīme mērķa grupu sasniegšanā.

Programmā iecerētas gan dažādu jomu policijas ekspertu lekcijas, gan darbs grupās – diskusijas un semināri.

Līdzīga konference Latvijā tiek rīkota ceturto reizi, pirmo reizi tas notika 2007. gadā, kad to organizēja Latvijas Policijas akadēmija.

CEPOL ir apmācības tīkls, kas apvieno augstākā līmeņa policijas vadītājus no dažādām Eiropas valstīm ar mērķi veicināt pārrobežu sadarbību noziedzības apkarošanā un sabiedrības drošības, likumības un kārtības uzturēšanā. CEPOL ik gadu rīko no 60 - 100 kursu, semināru un konferenču, kas aptver plašu tēmu loku, kas attiecināmas uz kārtības uzturēšanu Eiropā mūsdienās.  

 

Sagatavoja:
Lita Juberte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
T. 67075014