Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas policisti operatīvi aiztur iespējamos izvarotājus 2011. gada 22. septembris

Vakar pulksten 15.30 Rīgas policistiem zvanīja kāds aculiecinieks, kurš ziņoja, ka redzējis, kā Iļģuciemā kāds vīrietis un sieviete uzbrūk kādai garāmejošai jaunietei un ievelk viņu kāpņu telpā. Pēc izsaukuma uz notikuma vieta izbrauca ievērojami policijas spēki un pēc aptuveni pusstundas uzbrucēji jau bija aizturēti. 

Aculiecinieks policistiem pastāstīja, ka redzējis, kā pa vienu no Iļģuciema ielām gājusi jauna sieviete, kurai uzbrucis vīrietis un sieviete. Jaunā meitene mēģinājusi pretoties un piesaistīt apkārtējo uzmanību, taču abi uzbrucēji ievilkuši viņu kādas dzīvojamās mājas kāpņu telpā, pazūdot no aculiecinieka redzesloka. 

Uz notikuma vietu izbrauca ievērojami policijas spēki, kas uzraudzīja dzīvojamās ēkas izejas un pārmeklēja visus mājas stāvus. Vienā no ēkas augšējo stāvu dzīvokļiem policisti atrada jauno sievieti un abus uzbrucējus, kurus likuma sargi aizturēja. Cietusī policistiem pastāstīja, ka notikusi izvarošana un ka dzimumtieksmes apmierināšanā  esot iesaistījušies abi uzbrucēji. 

Aizturētie – 1980. gadā dzimis vīrietis un 1978. gadā dzimusi sieviete - vainu noziegumā neatzīst. Taču likuma sargiem ir aizdomas, ka aizturētie uzbrukuma brīdī varētu būt bijuši narkotisko vielu reibumā, tādēļ nozīmēta ekspertīze, kuras laikā tiks noskaidrots, vai aizdomas ir pamatotas. 

Par notikušo Valsts policijas Rīgas reģiona Kurzemes iecirknī sākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 159. panta 1. daļas un 160. panta 1. daļas attiecīgi par izvarošanu un vardarbību dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā.              

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv