Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija aicina melomānus uzmanīties uz ceļa 2011. gada 21. septembris

Vēlēšanu dienā Sarkandaugavā notika sadursme starp vilcienu un velosipēdistu, kurš no gūtajām traumām notikuma vietā mira. Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka viens no traģiskās nelaimes cēloņiem – jaunietis  klausījies mūziku austiņās un nav dzirdējis apkārt notiekošo.

Traģiskais negadījums, kurā 1990. gadā dzimis jaunietis gāja bojā, notika pagājušajā sestdienā Sarkandaugavā, Tilta ielā uz dzelzceļa pārbrauktuves pulksten 17.00. Pēc negadījuma Rīgas policijas izmeklētāji sāka kriminālprocesu, kura izmeklēšanas laikā noskaidroja, ka par vilciena tuvošanos brīdinājis luksofors, kā arī vilciena vadītājs brīdinājis apkārt esošos ar skaņas signālu. Taču bojā gājušais jaunietis visticamāk nepamanīja nevienu no brīdinošajiem signāliem, jo tajā brīdī klausījās mūziku austiņās. 

Policija aicina iedzīvotājus, ejot pa ielu vai citu vietu, kurā noris ceļu satiksme, vienmēr parūpēties par to, lai ir dzirdamas apkārtējās skaņas. Neklausoties mūziku austiņās vai izmantojot tikai vienu austiņu, gājējs var pasargāt savu dzīvību!  

 

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv