Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pie iespējamā narkotiku dīlera atrod 60 gramus metamfetamīna 2011. gada 21. septembris

Pagājušajā nedēļā Rīgas kriminālpolicijas darbinieki aizdomās par narkotisko vielu izplatīšanu aizturēja kādu 20 gadus vecu jaunieti. Policisti pie jaunieša atrada aptuveni 60 gramus metamfetamīna, bet jaunieša dzīvoklī atrasti vēl arī dažādi priekšmeti narkotiku fasēšanai. 

Šā gada 14. septembrī Rīgas reģiona policisti, realizējot operatīvo informāciju, aizturēja 20 gadus vecu vīrieti aizdomās par narkotisko vielu tirdzniecību lielos apmēros. Policisti pie aizturētā uz atsavināja atrada aptuveni 60 gramus metamfetamīna. 

Vēlāk, veicot sankcionētu kratīšanu aizturētā dzīvesvietā, likuma sargi atrada vēl nelielu daudzumu narkotiskās vielas un dažādus priekšmetus vielu fasēšanai, kurus aizdomās turamais varētu būt izmantojis vielu fasēšanai. 

Kratīšanas laikā dzīvoklī esošie aizturētā jaunieša radinieki, mēģināja atbrīvoties no svariem un citiem priekšmetiem, izmetot tos pa logu. Taču likuma sargi bija gatavi šādai rīcībai un dzīvokļa saimnieki pierādījumus burtiski iemeta rokās policistiem, kuri atradās ēkas pagalmā. 

Par notikušo Sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.1 panta 3. daļas – par narkotisko vielu glabāšanu realizācijas nolūkā, ja tas izdarīts lielā apmērā. Par šādu pārkāpumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Pirmsvēlēšanu dienā – 16. septembrī – tiesa aizdomās turētajam piemēroja apcietinājumu kā drošības līdzekli.

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv