Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policijas kopīgās patrulēšanas mācības Latvijā un Lietuvā 2011. gada 20. septembris

Lai īstenotu aktivitātes, kas ir paredzētas projektā, „Policijas pārrobežu sadarbības stiprināšanas kapacitāte Lietuvā, Latvijā un Polijā” ietvaros, Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas Valsts policija organizē kopīgās patrulēšanas mācības Latvijas un Lietuvas policijas darbiniekiem, kas paredzētas no 2011.gada 21. – 23.septembrim, Liepājas reģionā.

Mācību teorētiskā daļa paredzēta 21. un 22. septembrī un praktiskās mācības (23.septembrī) notiks Latvijas un Lietuvas Republiku pierobežas reģionos.

Latviju mācībās pārstāvēs desmit Valsts policijas amatpersonas. Kā projekta koordinatore no Latvijas puses piedalīsies Zane Balode, un kā pasniedzējs Gatis Švika, VP Galvenās administratīvās pārvaldes Sadarbības un attīstības biroja priekšnieks. Mācībās piedalīsies astoņas VP Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas, kurām amata pienākumi ir saistīti ar  patrulēšanu, lai tādā veidā mācībās iegūtās zināšanas tās nodotu tālāk saviem kolēģiem. Praktiskajās mācībās tiks izmantotas 6 policijas patruļdienesta automašīnas. Lietuvas policija atbilstoši nodrošinās 3 policijas automašīnas no savas puses. Mācību laikā tiks izmantoti patrulēšanas mācībām nepieciešamie speclīdzekļi. 

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas
Profesionālās pilnveides nodaļas vadītāja
leitnante Zane Balode
tālrunis: +371 67146276
e-pasts: