Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijā tiek atklāta Drošības klase 2011. gada 13. septembris

Piektdien, 9.septembrī, Valsts policijā, Rīgā, Stabu ielā 89 notika Drošības klases atklāšanas pasākums.

Turpinot aktīvo preventīvo darbu Valsts policijā un domājot par bērnu drošības uzlabošanu, 2011.gadā Valsts policija izveidojusi Drošības mācību klasi, kas paredzēta interaktīvu mācību organizēšanai bērniem, tai skaitā ceļu satiksmes noteikumu apgūšanai. Izglītojošo pasākumu laikā tiks izmantoti daudzveidīgi uzskates līdzekļi un inovatīvas tehnoloģijas, jo mācību klase ir aprīkota ar interaktīvās tāfeles komplektu, luksoforiem, ceļazīmēm, kā arī izveidotiem ceļiem, krustojumiem un gājēju pārejām.

Mācību klases atklāšanas pasākumā piedalījās iekšlietu ministra pienākumu izpildītājs Aigars Štokenbergs, Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja pārstāvji, Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Guntars Marķitāns, Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes priekšnieks Edmunds Zivtiņš un citi Valsts policijas pārstāvji.

Pasākuma laikā notika iepazīšanās ar mācību klases aprīkojumu, kā arī policijas tēlu Runča Rūda un Bebra Bruno diskusija ar klātesošajiem bērniem par dažādiem drošības jautājumiem. Tāpat bērniem tika dota iespēja izgatavot savu atstarotāju.

            Šāda veida mācību klase Valsts policijā pašreiz ir vienīgā, bet līdzīga klase tiek veidota arī Vidzemes reģionā. 2012.gadā plānots šādu klasi izveidot arī Kurzemes reģionā un attiecīgi pārējos reģionos, tādējādi nodrošinot bērniem izglītošanās pieejamību visā valstī. 

Pēc papildus informācijas lūgums vērsties pie Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes Metodiskās vadības nodaļas priekšnieka Andra Pāžes, tālrunis: 67208200 vai mob. 26111396.

 

Sagatavoja:
Beāte Labinska
Valsts policijas priekšnieka palīdze
tālr.: 67829445, mob: 29496086,
e-pasts: