Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirknī viesojas iekšlietu ministra pienākumu izpildītājs, tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs 2011. gada 09. septembris

 

Šodien Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirknī viesojās iekšlietu ministra pienākumu izpildītājs, tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs. Vizītes laikā viņš apmeklēja arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu. Tikšanās laikā iekšlietu ministra pienākumu izpildītājs klātienē iepazinās ar dienestu darbu reģionos. Valmieras iecirknī viņš apmeklēja iecirkņa dežūrdaļu un īslaicīgās aizturēšanas vietu, kā arī iepazinās ar darbinieku darba apstākļiem.

          Ar Vidzemes reģiona pārvaldes un Valmieras iecirkņa vadību tika pārrunāti tādi aktuāli jautājumi kā situācija ar dienesta formas tērpiem, autotransportu,  resursu lietderīga izmantošana un sadarbība ar pašvaldībām. Vizītes laikā tika aktualizēts jautājums arī par Vidzemes reģiona ēkas celtniecību. Tiek minēti vairāki iespējamie risinājumi un meklētas iespējas, lai pieņemtu pozitīvu lēmumu. Jaunas reģionālās ēkas būvniecība ļautu ne tikai krasi uzlabot darbinieku darba apstākļus, bet attiecīgi arī darba kvalitāti, kas tiktu panākta, apvienojot resursus, izbūvējot speciālas policijas darba specifikai nepieciešamas darba telpas, īslaicīgās aizturēšanas vietu, stāvlaukumu, kā arī iekārtojot modernas laboratorijas Vidzemes reģionālā ekspertīžu centra vajadzībām. 

 

Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201326
28653999