Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija Zinību dienā aicina ievērot drošības noteikumus 2011. gada 31. augusts

1. septembrī, kad bērni visā Latvijā atgriežas skolās, Valsts policija aicina ikvienu ievērot gan satiksmes, gan vispārējās drošības noteikumus, lai svētki aizritētu mierīgi un bez starpgadījumiem.

Pirmajā skolas dienā Valsts policijas darbinieki īpašu uzmanību pievērsīs izglītības iestāžu apkārtnei. Autovadītājiem iesakām būt uzmanīgākiem, ievērot drošu braukšanas ātrumu un samazināt to izglītības iestāžu tuvumā, kur koncentrēsies liels skaits bērnu un jauniešu.

Par piesardzību atgādinām arī pašiem skolēniem – brauktuvi nedrīkst šķērsot tam neparedzētās vietās un pirms brauktuves šķērsošanas nepieciešams pārliecināties par satiksmes drošību.

Uzmanību Valsts policija pievērsīs arī dažādām jauniešu pulcēšanās vietām, lai 1. septembris tiktu aizvadīts mierīgi, nelietojot alkoholu vai citas apreibinošas vielas. Tāpat sekosim līdzi, lai nepilngadīgajiem netiktu tirgoti alkoholiskie dzērieni.

Papildus visā Latvijā, lai atgādinātu un pārrunātu drošības jautājumus, Valsts policijas darbinieki viesosies izglītības iestādēs. Babītes vidusskolā pulksten 11:00 notiks Valsts policijas organizēts drošības pasākums pirmklasniekiem un viņu vecākiem, pārrunājot gan satiksmes, gan vispārējās drošības jautājumus, kā arī, atgādinot bērniem, kā jāuzvedas uz ceļa, dodoties uz skolu un atgriežoties no tās. Pasākuma ietvaros visiem klātesošajiem būs iespēja apskatīt arī policijas motociklus un automašīnu un, kā ierasts, mazos skolniekus sveiks arī policijas tēli Runcis Rūdis un Bebrs Bruno.

Tāpat Valsts policija aicina vecākus ar saviem bērniem pārrunāt un kopā iziet maršrutu uz skolu un no tās, sevišķi skolas sākumposmā.

 

Sagatavoja:
Lita Juberte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
T. 67075014