Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas tēli bērniem Runcis Rūdis un Bebrs Bruno iegūst 2.vietu "Lielo Leļļu un Talismana gājienā" 2011. gada 31. augusts

28.augustā, pēdējā brīvdienā pirms skolas sākšanās, Vērmanes dārzā valdīja karnevāla gaisotne. Tur notika jautrs pasākums – Otrais Lielo Leļļu un Talismanu gājiens, kurā piedalījās Latvijā mītošās lielās lelles un talismani. Lielajām lellēm un talismaniem aptuveni stundu ilgajā gājienā līdzi devās prāvs cilvēku pulks, ko lielākoties veidoja ģimenes ar bērniem.

Gājiena dalībnieku vidū bija ne vien dažādi dzīvnieku pasaules pārstāvji, piemēram, pīles, pandas, vāveres, bet arī pazīstami multiplikācijas filmu tēli un dažādu uzņēmumu un sporta komandu talismani. Gājienā devās arī mūsu Valsts policijas tēli Bebrs Bruno un Runcis Rūdis. Pasākuma organizators „Untitled productions” pastiprinātu uzmanību pievērsa drošības un kārtības jautājumiem. Talismanu gājiena dalībnieki apzinīgi ievēroja gan ceļu satiksmes noteikumus, gan sabiedrisko kārtību, par ko parūpējās Bebrs Bruno un Runcis Rūdis.

Skatītājiem pasākuma laikā bija iespēja balsot arī par mīļāko un atraktīvāko dalībnieku. Skatītāju simpātiju balvu ieguva Māsiņas Milzītes, otrajā vietā ierindojās Valsts policijas tēli Bebrs Bruno un Runcis Rūdis, savukārt, trešais mīļākais tēls, pēc pasākuma dalībnieku domām, bija "Dinamo Rīga Dinamīts".

Te video, kā mums gāja http://www.youtube.com/watch?v=_olpEmi-nGo

 

Sagatavoja:
Lita Juberte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
T. 67075014