Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Drošības dienas septembrī 2011. gada 29. augusts

Līdz ar jaunā mācību gada tuvošanos Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes policijas darbinieki gatavojas akcijas „Drošības dienas skolā 2011” norisei un plāno atbilstošus pasākumus, kuru norisē aicina piedalīties Vidzemes reģiona teritorijā esošās pirmsskolas, vispārējās izglītības, profesionālās un speciālās izglītības iestādes.

Septembra mēnesī policijas darbinieki viesosies ikvienā izglītības iestādē un pārrunās ar skolēniem aktuālus drošības jautājumus. Iepriekš vienojoties, tikšanos varam organizēt arī policijas iecirknī. Lai pārrunātu tikšanās laiku un nodarbību tēmu, lūgums sazināties ar attiecīgā policijas iecirkņa inspektoriem nepilngadīgo jomā.

          Vienlaikus policija aicina izglītības iestāžu darbiniekus un audzēkņus piedalīties konkursā „Droši skolā”, kas otro gadu tiek rīkots  akcijas „Drošības dienas skolā” ietvaros. 2010./2011. mācību gadā konkursā piedalījās 10 Vidzemes reģiona izglītības iestāžu klašu komandas. Skolu audzēkņi, organizējot dažādas aktivitātes, pievērsa skolēnu uzmanību vispārējai drošībai gan ceļu satiksmes jomā, gan uzvedībai mācību stundu laikā un starpbrīžos, gan arī savu personisko mantu (velosipēdu, naudas maku, mobilo telefonu u.c.) glabāšanai. Arī šogad aicinām piedalīties ikvienu izglītības iestādi konkursā „Droši skolā”, ar savu izdomu un pašu spēkiem iesaistoties drošas apkārtējās vides veidošanā.

          Lai pieteiktos un iegūtu papildus informāciju par šī konkursa norisi, lūdzam nosūtīt skolas kontaktinformāciju un kontaktpersonas vārdu, uzvārdu un telefona numuru elektroniskā veidā uz e-pasta adresi .

 

Domāsim par savu drošību!

 

Vineta Kaģe
VP Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas grupas vecākā inspektore
64201326, 26670637