Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Grāmatas „Noziedzības analīze 60 soļos” prezentācija 2011. gada 25. augusts

Otrdien, 2011. gada 23. augustā, Valsts policijā notika latviešu valodā iztulkotās grāmatas „Noziedzības analīze 60 soļos” (autori Ronalds V. Klarks, Džons E. Eks)  prezentācijas pasākums. 

Pasākumā piedalījās Valsts policijas un Iekšlietu ministrijas vadības pārstāvji, Valsts policijas projekta „Uz sabiedrību vērsts policijas darbs Latvijā” komanda, tajā skaitā, projekta partneris no Čehijas Republikas Michal Tosovsky (NVO Pro- Police vadītājs), kā arī aicinātie pārstāvji no Valsts policijas reģionu pārvaldēm. 

Pasākumā uzrunu teica Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, novēlot izmantot šo publikāciju Valsts policijas darba plānošanā un analītiskajā darbā, kam būtu jāpievērš daudz lielāka nozīme mūsdienu policijas darbā. Tāpat Valsts policijas priekšnieks teica pateicības vārdus projekta radošajai komandai par šo iniciatīvu un projekta gaitā īstenotajiem pasākumiem. Projekta sadarbības partneris Michal Tosovsky uzrunātajiem izteica cerību, ka grāmata tiks izmatota tik pat veiksmīgi kā čehu valodā tulkotā versija, ko par noderīgu ir atzinuši dažādu struktūrvienību darbinieki Čehijas Republikas policijā. Šobrīd grāmata ir tulkota jau vairāk nekā 16 pasaules valodās. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Normunds Grūbis aicināja visus atrast šajā grāmatā sev noderīgas lietas veicot savus ikdienas pienākumus neatkarīgi no tā, ka mums Latvijā nav tik lielu resursu un analītisko datu par dažādiem noziedzības aspektiem. Projekta vadītāja Ilze Bērziņa – Ruķere novēlēja klātesošajiem vairāk šādu patīkamu brīžu un izteica cerību, ka projekta laikā izdotie dažādie prevencijas materiāli un grāmata tiks pielietota policijas darbā ar iedzīvotājiem un cels policijas prestižu sabiedrībā. 

Grāmata ir izdota 300 eksemplāros un būs pieejama visās Latvijas Valsts policijas struktūrvienībās, kā arī bibliotēkās. Grāmata izdota ar finansiālu  Eiropas Savienības programmas „Noziedzības novēršana un apkarošana” atbalstu (Eiropas Komisijas iekšlietu direktorāts).

Grāmata "Noziedzības analīze 60 soļos"

 Talsu_projekts_25082011.JPG

 Eiropas Komisijas finansētā projekts

„Uz sabiedrību vērsts policijas darbs Latvijā”

 

Vairāk informācijas: , telefons 67014010

 

 

Ilze Bērziņa – Ruķere
Eiropas Komisijas projekta „Uz sabiedrību vērsts policijas darbs Latvijā”
projekta vadītāja
tālr.: 67014010
e-pasts: ilze.rukere@vp.gov.lv