Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Tukumā aizturēti nepilngadīgi jaunieši par vairāku automašīnu bojāšanu 2011. gada 25. augusts

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, par vairāku automašīnu bojāšanu Tukumā, aizturējuši  divus nepilngadīgus jauniešus.

Tukuma iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki 1995.gadā un 1998.gadā dzimušus jauniešus, aizturēja par septiņu automašīnu bojāšanu 23. augusta  naktī,  jaunieši automašīnas bija  noskatījuši pilsētā. Automašīnām izsista stiklus, pārdūra riepas, bojāja valsts reģistrācija numura zīmes.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231.panta 2.daļas „Par huligānismu, ja tas izdarīts personu grupā vai ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam vai ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu, vai ar pretošanos varas pārstāvim vai personai, kura vēršas pret sabiedriskās kārtības pārkāpšanu, vai ja tas izdarīts, lietojot ieročus, kā arī citus miesas bojājumu nodarīšanai izmantojamus priekšmetus”  soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta  jauniešu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

 

 

Ieva Sietniece

Valsts policijas

Zemgales reģiona pārvaldes

priekšnieka palīdze

Tālr.63004302,20293472