Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ekonomisko noziegumu apkaršanas pārvaldes (ENAP) darbinieki uziet nelikumīgu degvielas uzpildīšanas vietu 2011. gada 17. augusts

Š.g. augusta sākumā Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkaršanas pārvaldes (ENAP) darbinieki operatīvās meklēšanas pasākumu rezultātā Liepājā atklāja nelikumīgu degvielas uzpildīšanas vietu.

Nelikumīgā degvielas uzpildīšanas vieta ar trīs savstarpēji savienotām metāla tvertnēm bija ierīkota puspiekabē, kurā naftas produkti tika uzglabāti. Uzpildes vieta bija aprīkota arī ar degvielas uzpildīšanas sūkni ar skaitītāju un uzpildīšanas pistoli.

Notikuma vietā ENAP izņēma 25 521 litru šķidruma ar naftas produktiem raksturīgu smaku, kā arī aizturēja 1973. un 1987.gadā dzimušus vīriešus.

Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde par minēto faktu uzsāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 2201.panta pirmās daļas t.i., par naftas produktu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai tā izdarīta lielā apmērā.

Par minēto noziedzīgo nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

2011.gada 12.augustā abām personām tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.