Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Codes pagastā aizturēts autovadītājs par kukuļa došanu policijas darbiniekiem 2011. gada 10. augusts

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP)  informē, ka vakar, 9.augustā,  strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, VP ZRP Kārtības policijas biroja (KPB) Patruļpolicijas nodaļas darbinieki  Bauskas novadā, Codes pagastā, aizturējuši 1980.gadā dzimušu vīrieti, kurš vadot automašīnu pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, savukārt, lai  izvairītos no soda, autovadītājs mēģinājis policijas darbiniekiem iedot 20 latus. Pret autovadītāju uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP)  informē, ka pirms dažām dienām, 5.augustā VP ZRP Kārtības policijas biroja (KPB) Patruļpolicijas nodaļas darbinieki Jaunpils novadā, Jaunpils pagastā, Jaunpilī, aizturēja 1968.gadā dzimušu vīrieti, kurš arī bija pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, lai nesastādītu administratīvā pārkāpuma protokolu, policijas darbiniekiem mēģināja iedot 100 latus. Pret autovadītāju tika uzsākts kriminālprocess.

VP ZRP darbinieki ša gada jūlija mēnesī aizturēja septiņus autovadītājus par kukuļa došanu policijas darbiniekiem.

Valsts policija atgādina, ka par kukuļa došanu krimināllikumā paredzētais sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.