Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija vēlas noskaidrot iedzīvotāju domas par viņu personisko drošību Saldus un Brocēnu novados 2011. gada 16. maijs

         
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirkņa policijas darbinieki vēlas noskaidrot Saldus un Brocēnu novada iedzīvotāju domas par novadu iedzīvotāju personiskās drošības izjūtu. Policijas darbiniekiem ir būtiski zināt, kādas ir iedzīvotāju raizes/satraukumi par drošību viņu dzīvesvietās. Tikpat svarīgi ir uzzināt, ko iedzīvotāji uzskata par savas dzīvesvietas problēmām un kuras no tām būtu steidzami jārisina.

Iedzīvotāju domas palīdzēs veikt uzlabojumus Saldus iecirkņa policijas darbā un dos iespēju palielināt dzīves kvalitāti iedzīvotāju dzīvesvietās.

Šā gada 14.maijā Saldus iecirknis uzsāks iedzīvotāju aptauju, lai noskaidrotu pēc iedzīvotāju domām nedrošākās vietas katrā no novadiem, tipiskākās antisociālās parādības, kā arī aktuālākas problēmas, kas būtu risināmas tuvākajā nākotnē.

Saldus iecirkņa policijas darbinieki lūdz iedzīvotājus būt atsaucīgiem un aizpildīt policijas darbinieku  izplatītās anketas, veltot laiku, lai atbildētu uz aptaujas jautājumiem.

Aptaujas rezultāti iedzīvotājiem būs pieejami jūlija sākumā. Pēc aptaujas rezultātu apkopošanas Saldus iecirkņa policijas darbinieki aicinās vietējos iedzīvotājus uz tikšanos, lai kopīgi pārrunātu un vienotos par veicamajiem darbiem, uzlabojot katra drošības izjūtu, dzīvojot Saldus un Brocēnu novadā. Iedzīvotāju paustais viedoklis tiks iekļauts Saldus iecirkņa darba plānā.

 

Saldus iecirkņa policijas darbinieki cer uz iedzīvotāju atsaucību!

 

Anketa