Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Apbalvoti mūsu kolēģi! 2011. gada 5. maijs

2011.gada 5.maijā

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību

nodaļa informē

 

Apbalvoti mūsu kolēģi!

Ceturtdien, 5. maijā plkst. 10.00 Iekšlietu ministrijas 6. korpusa Konferenču zālē notika svinīgais pasākums par godu Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanai un iekšlietu ministre Linda Mūrniece pasniedza Iekšlietu ministrijas apbalvojumus nozares darbiniekiem.

„Piešķirot Iekšlietu ministrijas apbalvojumus, mēs izsakām pateicību un atzinību tiem darbiniekiem, kuri ir godprātīgi un priekšzīmīgi strādājuši savā profesijā un tādējādi sekmējuši sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanu valstī. Apzinīgums, profesionalitāte un izaugsme raksturo šodienas apbalvojumu saņēmējus,” norāda iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Apbalvojumus saņēma 99 Valsts policijas, seši Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA) un trīs Valsts robežsardzes darbinieki.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi un sakarā  ar Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu ar Iekšlietu ministrijas Zelta „Goda zīmi” tika apbalvoti seši darbinieki. Ar Sudraba „Goda zīmi” tika apbalvoti 8, savukārt, ar Iekšlietu ministrijas Bronzas „Goda zīmi” tika apbalvoti pieci nozares darbinieki. 

Pasākumā tika pasniegti arī Iekšlietu ministrijas Goda raksti, Iekšlietu ministrijas Pateicības un piešķirtas kārtējās speciālās dienesta pakāpes pirms termiņa.

Savukārt, vakar, 4.maijā, par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai, Rīgas pilī notika svinīgā valsts apbalvojumu pasniegšanas ceremonija, kuras laikā Valsts prezidents Valdis Zatlers pasniedza 39 valsts augstākos apbalvojumus – Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni un Atzinības krustu. Apbalvoti tika arī mūsu kolēģi, Jēkabpils laupītāju aizturēšanā iesaistītie policijas darbinieki no Latgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa par pašaizliedzīgo un nesavtīgo rīcību, pildot dienesta pienākumus.

Informācija sagatavota sadarbībā ar IeM

Sagatavoja:

Ieva Mikijanska
Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā inspektore, fakss 67075057

www.sargi-sevi.lv
www.twitter.com/sargi_sevi_lv