Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Dobeles novadā tika aizturēts kārtējais autovadītājs par “kukuļa” došanu policistam, lai nenoformētu pārkāpumu 2011. gada 2. maijs

2011.gada 2.maijā

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību

nodaļa informē

 

Dobeles novadā tika aizturēts kārtējais autovadītājs par “kukuļa” došanu policistam, lai nenoformētu pārkāpumu

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP)  informē, ka šā gada 29.aprīlī VP ZRP KPB Patruļpolicijas nodaļas darbinieki sadarbībā ar VP ZRP  Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas (KrPN)  darbiniekiem Dobeles novadā, Jaunbērzes pagastā ceļa posmā Rīga-Liepāja 41 km aizturēja autovadītāju, kurš vadot transportlīdzekli, pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, savukārt, lai nenoformētu administratīvā pārkāpuma protokolu, policijas darbiniekam deva 30 latus, pēc kā 1960.gadā dzimušu vīrieti, kurš ir Lietuvas pilsonis,  aizturēja.

            Par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas “ Par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, nodošanu vai piedāvāšanu, ja piedāvājums pieņemts, personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais vai piedāvātais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.

            VP ZRP darbinieki aprīļa mēnesī  aizturējuši trīs autovadītājus par kukuļa došanu policijas darbiniekiem, viens gadījums bija Jelgavā, savukārt divi Dobeles novadā.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece

Valsts policijas

Zemgales reģiona pārvaldes

priekšnieka palīdze

Tālr.63004302,20293472