Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Vidzemes reģiona policijas darbinieki piedalās Vidzemes slimnīcas Rotaļu istabas atklāšanā 2011. gada 21. aprīlis

2011.gada 21.aprīlī

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību

nodaļa informē

 

Vidzemes reģiona policijas darbinieki piedalās Vidzemes slimnīcas Rotaļu istabas atklāšanā 

          2010. gada nogalē Valmierā tika izsludināta labdarības ziedojumu kampaņa „Rotaļu istaba – BŪS”. Tajā ikviens iedzīvotājs un organizācija tika aicināta piedalīties rotaļu istabas tapšanā, ziedojot līdzekļus mēbeļu un aprīkojuma iegādei. Nodaļu renovācijas projektā bija iezīmēta un arī uzbūvēta pati istaba, taču ERAF finansējums piešķirts tikai telpu remontam. Lai istabu varētu izveidot par rotaļu vietu, kur mazajiem pacientiem aizmirst sāpīgās potes un ātrāk atgūt veselību, talkā tika aicināta sabiedrība.

Kā pastāstīja Vidzemes slimnīcas pārstāve Benita Brila, ir pagājuši pieci mēneši un tagad varam teikt – Rotaļu istaba IR! Aicinājumam palīdzēt to iekārtot atsaucās gan vairāki Valmieras uzņēmumi un organizācijas, gan privātpersonas. Pateicoties viņu atbalstam, istaba ir izveidota par rotaļu vietu, kur mazajiem pacientiem īsināt slimnīcā pavadāmo laiku un ātrāk atgūt veselību. Istabā ir jaunas rotaļlietas, rakstāmpiederumi, galda spēles un grāmatas. Rotaļu istabai ir uzdāvinātas arī izbijušas mīļas rotaļlietas, no kurām to pirmie lietotāji izauguši.

Uz istabas atvēršanas svētkiem tika uzaicināti ziedotāji un nodaļas mazie

pacienti. Bērni aktīvi novērtēja rotaļlietas un iemēģināja krāsojamās grāmatas, bet vislabprātāk draudzējās ar Valsts policijas Valmieras reģiona pārvaldes atraktīvajiem pārstāvjiem Runci Rūdi un Bebru Bruno.

          Dažādu preventīvo materiālu nodošanu (krāsojamās grāmatiņas, puzles, zīmulīšu un grāmatas par drošību) Bērnu rotaļu istabai Vidzemes reģionā organizēja Prevencijas grupas vecākā inspektore Vineta Kaģe. Arī Alūksnes iecirkņa darbinieki atrada iespēju rotaļu istabas vajadzībām piešķirt divas bērnu grāmatiņas. Tās tagad nodotas slimnīcas vajadzībām un mēs ceram, ka priecēs mazos pacientus un saīsinās to dienu skaitu, kas jāpavada slimnīcā. Plānots, ka arī turpmāk sadarbība turpināsies un bērnu rotaļu istabā viesosies policijas darbinieki, lai atgādinātu bērniem ar drošību saistītus jautājumus.

Sakot paldies klātesošajiem un daudzajiem anonīmajiem ziedotājiem, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Ingūna Liepa citēja Vinstonu Čērčilu: „Tas, ko saņemam, nodrošina mūsu eksistenci. Tas, ko mēs atdodam, veido mūsu dzīvi”.

Sagatavoja:

Dace Jukāma

Vidzemes reģiona pārvaldes

Prevencijas grupas vecākā inspektore

Tālr. 64201326

28653999