Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturētas aizdomās turētās personas par laupīšanām Jelgavā un Jēkabpilī 2011. gada 19. aprīlis

2011.gada 19.aprīlī

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību

nodaļa informē

 

Aizturētas aizdomās turētās personas par laupīšanām Jelgavā un Jēkabpilī

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP)  informē, ka šā gada 16.aprīlī tika izdarītas divas laupīšanas Jelgavā. 1995.gadā dzimušais jaunietis, pateicoties iedzīvotāju modrībai tika aizturēts. Jaunietis, nodarot miesas bojājumus ar beisbola nūju 1952.gadā dzimušajam vīrietim pēcpusdienā uz Cukura ielas, nolaupīja mobilo telefonu, savukārt  uz Kazarmes ielas ap pulksten 17.00 aplaupīja nepielietojot beisbola nūju 1941.gadā dzimušu sievieti, atņemot somiņu, pēc kā arī jaunietis tika aizturēts.

VP ZRP Jelgavas iecirknī par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta 1.daļas “Par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu (laupīšana)”, kas paredz sodu  ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

            VP ZRP izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri nebija vienaldzīgi un aizturēja personu.

Savukārt VP ZRP Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki par laupīšanu Jēkabpilī uz “karstām pēdām” aizturējuši divus, agrāk tiesātus  1976.un 1966.gadā dzimušus vīriešus. Noziedzīgās personas  šā gada 15.aprīlī ap pulksten 13.00 uzmeklējušas 1955.gadā dzimušu sievieti, kura atvērusi dzīvokļa durvis. Pēc tam iepūtušot sievietei acīs no gāzes balona, nozagušas dekoderu un cirvi.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta aizturēto personu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece

Valsts policijas

Zemgales reģiona pārvaldes

priekšnieka palīdze

Tālr.63004302,20293472