Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizdomās par nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu un uzglabāšanu aizturēts vīrietis 2011. gada 18. aprīlis

2011.gada 18.aprīlī

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību

nodaļa informē

Aizdomās par nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu un uzglabāšanu aizturēts vīrietis

 

Šā gada 13. aprīlī Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 3. nodaļas darbinieki operatīvās meklēšanas pasākumu kompleksa rezultātā Rīgā, Biķernieku ielā, kāda SIA nomātās telpās aizturēja 1974. gadā dzimušo uzņēmuma valdes priekšsēdētāju, kurš minētajās telpās uzglabāja un izgatavoja dažāda veida degvīnu.

Apskates laikā dažādās telpās tika konstatētas un izņemtas nelegāla alkohola ražošanai un pildīšanai nepieciešamas ierīces: 513 viena litra tilpuma pudeles bez LR akcīzes markām (Demidoff, Stolicnaja, Russian vodka, Vladimir Monomarh), dažāda tilpuma tvertnes, kurās atradās 150 litri šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku, ierīce pudeļu pildīšanai (sūknis, filtri, caurules), kaste ar dažādu degvīna marku etiķetēm, divas paletes ar tukšajām pudelēm un divas kastes ar pudeļu korķiem.

Kopējais izņemtais degvīna un šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku daudzums ir 663 litri.

Par minēto faktu tika uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu, uzglabāšanu pēc KL 221.2.p.2.d. paredzētā noziedzīgā nodarījuma pazīmēm, kas paredz sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Sagatavoja:

Zane Maskaļonoka

Valsts policijas

Sabiedrisko attiecību nodaļas

vecākā inspektore

67075014; 29374566

Zane.maskalonoka@vp.gov.lv