Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Otrās kopīgās vajāšanas mācības projekta „Policijas pārrobežu sadarbības stiprināšanas kapacitāte Lietuvā, Latvijā un Polijā” ietvaros 2011. gada 31. janvāris

2011.gada 31.janvārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

               Otrās kopīgās vajāšanas mācības projekta „Policijas pārrobežu sadarbības stiprināšanas kapacitāte Lietuvā, Latvijā un Polijā” ietvaros

Lai īstenotu aktivitātes, kas ir paredzētas projektā, Latvijas Valsts policija organizē otrās kopīgās vajāšanas mācības Lietuvas un Latvijas policijas darbiniekiem, kas paredzētas 2011.gadā no 02.-04. februārim Jelgavas novadā.

Mācību teorētiskā daļa paredzēta 02.februārī Jelgavas novadā Zemgales reģiona pārvaldē (Jelgavas iecirknī, Pētera ielā 5, Jelgavā) un praktiskās mācības notiks 3. un 4.februārī Latvijas un Lietuvas Republikas pierobežas reģionos.

 Latviju pārstāvēs desmit Valsts policijas amatpersonas. Kā projekta koordinators no Latvijas puses piedalīsies Aigars Evardsons, Valsts policijas koledžas direktors,  un kā pasniedzējs -  Gatis Švika, VP Galvenās administratīvās pārvaldes Sadarbības un attīstības biroja priekšnieks. Praktiskajās mācībās tiks izmantotas 4 policijas patruļdienesta automašīnas, kā arī patrulēšanas mācībām nepieciešamie speclīdzekļi (steki, roku dzelži).

Informāciju sagatavoja:

Valsts policijas koledžas
Profesionālās pilnveides nodaļas vadītāja
leitnante Zane Balode
tālrunis: +371 67146276
e-pasts: