Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Runcis Rūdis iejūtas rūķa lomā un iepriecina „Ezerkrastu” iemītniekus 2019. gada 23. decembris

Īsi pirms svētkiem Valsts policijas Rīgas Nepilngadīgo lietu nodaļas darbinieki realizējuši savas plānotās labdarības kampaņas mērķi. 18. decembra rītā sarūpētās svētku piparkūkas, kas pašrocīgi rotātas, tika nogādātas Valsts sociālā rehabilitācijas centra „Rīga” filiālē „Ezerkrasti”, kur skaisti izrotātajā aktu zālē, policijas darbiniekus jau gaidīja nepilns simts centrā dzīvojošo senioru.

Nepilngadīgo lietu nodaļas darbinieces centra iemītniekiem pastāstīja par Valsts policijas vēsturi un policijas darba nozīmīgumu, kā arī atgādināja būtiskākos priekšnoteikumus, lai ikdienas dzīve gan „Ezerkrastu” mājās, gan ārpus centra teritorijas būtu droša. Ar lielu interesi seniori klausījās policijas darbinieku ieteikumos par gājēju drošību ziemas sezonā, par kontaktēšanos ar svešiniekiem un savu mantu drošu glabāšanu.

Kad informatīvi izglītojošā pasākuma daļa bija galā, vienojoties kopīgā Ziemassvētku dziesmā, zālē tika aicināts Valsts policijas tēls Runcis Rūdis, kas visiem par pārsteigumu bija tērpies rūķa cepurē un lielajā dāvanu maisā bija katram sarūpējis atstarojošo vesti. Pirms dāvanu pasniegšanas Nepilngadīgo lietu nodaļas darbinieki klātesošajiem atklāja, ka gardumi viņu Ziemassvētku paciņām ir sarūpēti pateicoties Rīgas 2. pamatskolas skolēnu atbalstam, kuri darbmācības stundas ietvaros policijas darbiniekiem palīdzēja 7 kilogramus piparkūku mīklas pārvērst gardos un kraukšķīgos cepumos.