Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Purvciema iedzīvotāji aiztur vīriešus, kuri sadauzījuši 16 automašīnas 2018. gada 25. septembris

Naktī uz piektdienu, 21. septembri, pulksten 00.53 Valsts policija saņēma izsaukumu uz Stirnu ielu, Rīgā, kur divas personas uz ielas bojājušas transportlīdzekļus.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas patruļpolicisti, kuri konstatēja, ka iedzīvotāji paši ir aizturējuši iespējamos ļaundarus. Tika noskaidrots, ka aizturētās personas ir staigājušas pa Stirnu ielu, atskaņojušas skaļu mūziku un spārdījušas ielas malā novietotās automašīnas. Policisti konstatēja, ka tādā veidā ir sabojātas 16 automašīnas – vairākām bija nolauzti vai salocīti spoguļi, vēl dažām automašīnām bija sasistas durvis.

1994. un 1997. gadā dzimušos aizdomās turētos likumsargi nogādāja Rīgas Teikas policijas iecirknī. Pārmeklēšanas laikā pie 1997. gadā dzimušā vīrieša tika atrasti apmēram četri grami marihuānas. Aizturētie paskaidroja, ka bija lietojuši alkoholu, klausījušies mūziku un tovakar viņiem bijis atbilstošs noskaņojums, kas mudinājis demolēt automašīnas.

Vecākais no aizdomās turētajiem vīriešiem jau iepriekš bijis sodīts par mantas bojāšanu un miesas bojājumu nodarīšanu.

Saistībā ar notikušo sākotnēji uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu. Savukārt personai, pie kuras atrasta marihuāna, būs jāatbild arī par šo likumpārkāpumu.

Aizdomās turētajiem ir piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Šobrīd policijā ir pieteikušās desmit cietušās personas. Policisti turpina apzināt arī pārējos bojāto automašīnu īpašniekus. Cietušās personas, kuras vēl nav uzrakstījušas iesniegumus, tiek aicinātas ar iesniegumiem vērsties Valsts policijas Rīgas Teikas iecirknī Burtnieku ielā 37 vai arī jebkurā citā Valsts policijas iecirknī.

Izsakām pateicību drosmīgajiem iedzīvotājiem, kuri ļaundarus aizturēja!

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)