Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Atsavina 1836 litrus nelegālā alkohola 2018. gada 26. jūnijs

Strādājot pastiprināti nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā, šī gada jūnijā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa policijas darbinieki atsavināja 1836 litrus nelegālā alkohola.

Dienesta pienākumu pildīšanas laikā, Pļaviņu novadā policisti apturēja automašīnu, kuras bagāžas nodalījumā atrada  136 litrus nelegālā alkohola, kas bija pildīts 27 plastmasas 5 litru tilpuma un 1 litra tilpuma pudelēs bez  Latvijas akcīzes marķējuma. Par minēto faktu tika aizturēts autovadītājs.

Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, tika veiktas tālākās izmeklēšanas darbības. Sankcionētas kratīšanas laikā Ropažu novadā, tika uzieta nelegālā alkohola glabātuve un ierīces, ar kuru palīdzību tika gatavots nelegālais alkohols. Pavisam policisti sankcionētas kratīšanas laikā atsavināja 1700 litrus nelegālā alkohola.

Vīrietis jau agrāk bija nonācis policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziedzīgiem nodarījumiem.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.2 panta 3.daļas “Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošanu), glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Kriminālprocesa ietvaros tiks pārbaudīta vīrieša saistība arī ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Policija turpina pastiprināti strādāt nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā.

 

 

#Atkrāpies! ir pretkrāpšanas kustība, kurā apvienojušās Latvijas valsts pārvaldes iestādes, kas cīnās pret krāpniecību dažādās jomās un izpausmēs, kā arī Latvijas iedzīvotāji un organizācijas, kas stingri iestājas pret jeb kāda veida krāpšanu. Vairāk informācijas un iespēja iesaistīties kustībā www.atkrapies.lv.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece

Valsts policijas

Zemgales reģiona pārvaldes

vecākā speciāliste

Tālr. 63004302, 20293472

ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv