Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par veikala stikla izsišanu un zādzību no kases aizturēts vīrietis 2018. gada 23. aprīlis

28. janvārī Valsts policijā vērsās veikala, kas atrodas Rīgā, Pērnavas ielā, saimnieki, ziņojot par nakts laikā izdarītu ielaušanos. Proti, nezināmi ļaundari bija izsituši veikala stiklu un no kases nozaguši 395 eiro.

Rīgas Centra iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti uzsāka šī nozieguma izmeklēšanu. Izmeklēšanas laikā tika iegūti pierādījumi, ka noziegumu, visticamāk, izdarījis 1981. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš sodīts par mantiskiem noziegumiem un par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Noskaidrojot aizdomās turētā atrašanās vietu, sestdien, 21. aprīlī, policisti viņu aizturēja.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Ņemot vērā, ka tika bojāts veikala stikls, pret vīrieti uzsākts kriminālprocess arī pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas – par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā un drīzumā viņš tiks nogādāts citā policijas iecirknī, kur atradās meklēšanā par cita nozieguma izdarīšanu.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)