Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ķengaragā garnadzis iekļūst privāta uzņēmuma telpās un tiek aizturēts 2018. gada 10. aprīlis

9. aprīlī pēc pulksten pieciem no rīta kādā Ķengaraga uzņēmumā, kas atrodas ēkas otrajā stāvā, iedarbojās signalizācija. Uz notikuma vietu izbrauca apsardzes darbinieki, kuri par notikušo paziņoja arī Valsts policijai.

Tobrīd uzņēmuma telpās rosījās zaglis. Pamanījis tuvojošos apsardzes darbiniekus, garnadzis izlēca pa logu, taču apsargi viņu tūdaļ aizturēja un nodeva Rīgas Ķengaraga iecirkņa patruļpolicistiem, kuri tobrīd ieradās notikuma vietā.

Policisti konstatēja, ka zaglis no otrā stāva uz pirmo jau paspējis nonest un sakrāmēt nolūkotās mantas – kasti ar instrumentiem un citas lietas.

Jāpiemin, ka 1980. gadā dzimušais aizdomās turētais jau iepriekš sodīts gan par mantiskiem noziegumiem, gan noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Pašreizējā informācija liecina, ka garnadzis, iespējams, bija iekļuvis telpā pa neaizvērtu logu, taču precīzi notikušā apstākļi vēl tiek skaidroti.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par mēģinājumu izdarīt zādzību no telpām. Aizdomās turētajam ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Atgādinām, ka katra ceturtā zādzība no telpām tiek izdarīta brīvi piekļūstot, proti, zaglim iekļūstot īpašumā pa neaizslēgtām durvīm vai atvērtu logu. Īpaša piesardzība jāievēro personām, kuru īpašums atrodas nama pirmajā vai otrajā stāvā – dodoties prom no īpašuma, vienmēr jāatceras kārtīgi aizvērt logus!

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)