Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Olainē narkodīleris cenšas izbēgt no soda, izmetot narkotikas pa balkonu; atsavināti gandrīz 97 grami metamfetamīna un 28 grami marihuānas 2018. gada 5. aprīlis

Valsts policija bija saņēmusi informāciju par personu, kura Olainē nodarbojas ar narkotisko vielu tirdzniecību. Pagājušajā mēnesī Rīgas Teikas iecirkņa policisti sadarbībā ar Speciālo uzdevumu bataljona policistiem ieradās vīrieša dzīvesvietā Olainē, lai veiktu izmeklēšanas darbības.

Pēc vairākkārtēja policistu aicinājuma atvērt durvis, vīrietis, kurš tobrīd atradās dzīvoklī, nereaģēja. Līdz ar to likumsargiem nācās uzlauzt durvis. Iekļūstot vīrieša dzīvoklī, policisti aizdomās turēto sastapa uz balkona, kur viņš meta pa logu iepakojumus ar narkotikām. 1987. gadā dzimušais aizdomās turētais nekavējoties tika aizturēts. Daļu no maisiņiem ar narkotikām viņš jau bija paspējis izmest, savukārt daļu policisti atrada dzīvoklī. Kopumā gan ārā, gan uz kaimiņu balkona, gan vīrieša dzīvoklī policisti atrada un atsavināja kopumā 96,6 gramus metamfetamīna un 27,5 grami marihuānas.

Jāpiebilst, ka aizturētais vīrietis jau iepriekš ir sodīts par narkotiku tirdzniecību un citiem noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253/1. panta pirmās daļas – par narkotisko vielu neatļautu realizēšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Tiesa aizdomās turētajam ir piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.