Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ķengaragā aizturējām trīs vīriešus, pie kuriem atrasts aptuveni 70 gramu dažāda veida narkotiku 2018. gada 2. marts

Otrdien, 27. februārī, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirknī tika saņemta informācija par vairākām personām, pie kurām, iespējams, atrodas narkotiskās vielas un kuras, iespējams, tās pārvadā ar mikroautobusu.

Pārbaudot saņemto informāciju, likumsargi otrdien ap pulksten 21.00 Ķengaragā pamanīja pārvietojamies aprakstam atbilstošu mikroautobusu. Tas tika apturēts un tajā esošās personas nogādātas Baložu iecirknī pārbaudes veikšanai. Pārmeklējot personas, pie vienas no viņām tika atrasts un izņemts augu maisījums, nezināmas izcelsmes pulverveida viela un neliels daudzums cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Lai noskaidrotu izņemto vielu sastāvu un daudzumu, tika nozīmēta ekspertīze. Tās rezultātā tika noskaidrots, ka ir izņemti 47 grami amfetamīna un 19 grami žāvētas marihuānas (sk.attēlu).

Aizturētie vīrieši ir dzimuši 1972., 1997. un 2000. gadā. Visas aizdomās turētās personas iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta otrās daļas - par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un pārvadāšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tas izdarīts ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Šodien, 1. martā, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.