Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Salaspilī atsavināti 800 litri nelegālas dīzeļdegvielas 2018. gada 28. februāris

Šī gada sākumā, 26. janvārī, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirknī tika saņemta informācija par, iespējams, nelikumīgu degvielas tirdzniecības vietu kādā privātmājas teritorijā.

Apkopojot nepieciešamo informāciju un iegūstot atļauju veikt teritorijas apskati, 20. februārī likumsargi devās uz norādīto adresi. Salaspils iecirkņa policisti apskatīja teritoriju un privātmājai blakus esošajā piebūvē konstatēja pazemes eju, kur atrada tvertni (sk.attēlu) ar nezināmas izcelsmes dīzeļdegvielu un sūkni, kas, visticamāk, paredzēts degvielas liešanai transportlīdzeklī. Likumsargi kopā ar Valsts nodrošinājuma aģentūras darbiniekiem izņēma tvertni un nogādāja to ekspertīzes veikšanai. Pagaidām noskaidrots, ka tvertnē atradās 800 litri nezināmas izcelsmes dīzeļdegvielas.

Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā lietvedība pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 169./3 panta – par akcīzes preču aprites noteikumu pārkāpšanu. Par šādu pārkāpumu likumā paredzēts naudas sods fiziskajām personām no 70 līdz 700 eiro, bet juridiskajām personām – no 70 līdz 7100 eiro, konfiscējot šīs preces un to pārvadāšanai izmantotos transportlīdzekļus vai bez konfiskācijas.

#Atkrāpies! ir pretkrāpšanas kustība, kurā apvienojušās Latvijas valsts pārvaldes iestādes, kas cīnās pret krāpniecību dažādās jomās un izpausmēs, kā arī Latvijas iedzīvotāji un organizācijas, kas stingri iestājas pret jeb kāda veida krāpšanu. Vairāk informācijas un iespēja iesaistīties kustībā www.atkrapies.lv.