Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par kokaīna glabāšanu Vecrīgā aizturējām ārvalstu pilsoni 2018. gada 26. februāris

Pagājušajā sestdienā, 24. februārī, ap pulksten sešiem rītā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirknī tika nogādāta persona, kura, iespējams, atrodas narkotisko vielu reibumā.

Veicot pārrunas ar aizturēto, likumsargi noskaidroja, ka viņš tonakt atpūties kādā no Vecrīgas klubiem. Apsardzes darbiniekiem radās aizdomas, ka vīrietis varētu atrasties narkotisko vielu reibumā, tāpēc aizdomās turēto aizturēja un paziņoja par to policijai. Notikuma vietā ieradās patruļdienesta darbinieki, kuri vīrieti nogādāja Rīgas Centra iecirknī.

Pārbaudot vīrieti, pie viņa tika atrasts viens polietilēna maisiņš ar pulverveida vielu. Lai noteiktu izņemtās vielas sastāvu, tika nozīmēta ekspertīze, kuras laikā noskaidrots, ka narkotiskā viela ir kokaīns un tās svars ir 0,26 grami.

Aizturētais ir ārvalstu pilsonis, kurš dzimis 1995. gadā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta pirmās daļas – par narkotisko vielu glabāšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētajam vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)