Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policijas dienesta suns kādā no Ogres dienesta viesnīcām atrod marihuānu 2018. gada 20. februāris

Vakar, 19.februārī, ap pulksten 22.00, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa likumsargi veica pārbaudi kādā Ogres izglītības iestādes dienesta viesnīcā.

Jāpiebilst, ka pārbaude veikta, jo ik pa laikam likumsargi bija saņēmuši informāciju par to, ka dienesta viesnīcas iemītnieki, iespējams, lieto narkotiskās vielas.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Kārtības policijas nodaļas un Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas, kā arī kinologs ar suni.

Pārbaudes laikā, kas ilga vairāk nekā trīs stundas, tika pārbaudītas 13 istabiņas.Vienā no istabiņām dienesta suns atrada 14 vīstokļus ar žāvētu marihuānu (skatīt attēlus).

Jāpiebilst, ka abi istabiņas iemītnieki šos vīstokļus bija paslēpuši termosā, kas atradās kādā skapītī. Neliels daudzums narkotisko vielu atrasts arī istabiņas stūrī, jo, iespējams, jaunieši steigā tās centušies aizmest vai noslēpt.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.panta pirmās daļas – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu bez nolūka tās realizēt. Par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.