Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Tramvajā vīrietis nozog jaunietim telefonu; izsakām pateicību atsaucīgajai aculieciniecei 2018. gada 23. janvāris

Pagājušajā sestdienā, 20. janvārī, ap pulksten 13.30 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Brasas iecirknī tika saņemta informācija par tikko izdarītu zādzību 11. maršruta tramvajā. Par šo negadījumu policijai ziņoja aculieciniece.

Notikuma vietā ieradās Patruļpolicijas bataljons, kas iespējamo vainīgo netālu no notikuma vietas aizturēja. Likumsargi noskaidroja, ka 2005. gadā dzimušais jaunietis braucis tramvajā un brīdī, kad tas apstājies pieturā, pie jaunieša piegājis klāt cits pasažieris, izrāvis no rokām telefonu un izskrējis laukā no transportlīdzekļa. Jaunietis tūlītēji noreaģējis un meties aizdomās turētajam pakaļ. Drīz vien ieradās policisti, kuri aizturēja vīrieti un atguva nozagto telefonu.

1983. gadā dzimušais aizdomās turētais vīrietis iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par analoģiskām darbībām. Jāpiemin, ka aizturēšanas brīdī iespējamais vainīgais atradās vairāk nekā trīs promiļu stiprā alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētajam vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Izsakām pateicību aculieciniecei, kura nebija vienaldzīga, redzot notikušo, un nekavējoties ziņoja policijai. Aicinām iedzīvotājus arī turpmāk informēt policiju par noziedzīgām darbībām, zvanot pa tālruņa numuru 110.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)