Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Stopiņu novadā atsavināti 200 litru nelegālā alkohola 2017. gada 21. septembris

Valsts policija bija saņēmusi informāciju no kāda vīrieša par to, ka Stopiņu novadā viņam piederošos angāros, kuri ir iznomāti citai personai, iespējams, tiek uzglabāts nelegālais alkohols. Šādas aizdomas viņam bija radušās, redzot angāra teritorijā aizdomīgas darbības. Vīrietis uzsvēra, ka negatīvi vērtē alkohola surogāta uzglabāšanu un tirgošanu, un labprāt piekrita sniegt palīdzību policijai pārkāpuma atklāšanā.

Pirmdien, 18. septembrī, Valsts policijas Salaspils iecirkņa policisti ieradās minētajos angāros, lai veiktu pārbaudi. Tur policisti atrada 200 litru plastmasas kannās un pudelēs pildīta šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku. Policisti šo dziru atsavināja un nodeva ekspertīzes veikšanai.

Likumsargi ir noskaidrojušas personas, kuras saistītas ar iespējamā nelegālā alkohola uzglabāšanu. Pēc ekspertīzes rezultātu saņemšanas tiks lemts par šo personu aizturēšanu.

Šobrīd saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta trešās daļas – par alkoholisko dzērienu nelikumīgu uzglabāšanu, ja tas izdarīts lielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Šis ir viens no gadījumiem, kas parāda, cik būtiska ir sabiedrības iesaistīšanās noziegumu atklāšanā. Izsakām pateicību iedzīvotājam, kurš ziņoja par likumpārkāpumu, un aicinām nebūt vienaldzīgus arī citus!

#Atkrāpies! ir pretkrāpšanas kustība, kurā apvienojušās Latvijas valsts pārvaldes iestādes, kas cīnās pret krāpniecību dažādās jomās un izpausmēs, kā arī Latvijas iedzīvotāji un organizācijas, kas stingri iestājas pret jeb kāda veida krāpšanu. Vairāk informācijas un iespēja iesaistīties kustībā www.atkrapies.lv.