Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Teikā no kāpņu telpas divi vīrieši nozog velosipēdus un tiek aizturēti 2017. gada 20. septembris

16.septembrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirknī ar iesniegumu vērsās kāds vīrietis, kuram kāpņu telpā tika nozagti divi velosipēdi.

Cietušais vīrietis likumsargiem izstāstīja, ka abi velosipēdi atradās ar drošības ķēdi nepieslēgti kāpņu telpā. Pēdējo reizi viņš tos redzēja 13.septembra vakarā, tāpēc nespēja konkrēti konstatēt zādzības laiku. Cietušais policistiem parādīja abu velosipēdu attēlus un izstāstīja to pazīmes, lai vieglāk varētu tos atrast.

17.septembrī Teikas iecirkņa policisti uzsāka vainīgās personas meklēšanu. Drīz vien kādā no Juglas mikrorajona ieliņām tika pamanītas divas personas, kuras pārvietojas ar līdzīgiem velosipēdiem. Pārbaudot personas, tika konstatēts, ka abi velosipēdi ir zagti.

Policisti noskaidroja, ka abi aizturētie vīrieši ir dzimuši 1980. gadā un jau iepriekš ir nonākušo policijas redzeslokā par līdzīgiem gadījumiem un narkotisko vielu lietošanu.

Viens no aizturētajiem vīriešiem savu vainu atzīst savukārt otrs to pilnībā noliedz, apgalvojot, ka šādu noziegumu nav veicis.

Likumsargi abus velosipēdus izņēma un atgrieza tos īpašniekam.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180.panta pirmās daļas – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Šobrīd aizturētās personas atrodas izolatorā.

(Attēls: www.pixabay.com)