Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pārdaugavā pa “karstām” pēdām aizturēti divi agresīvi noskaņoti ļaundari 2017. gada 13. septembris

8.septembrī ap pulksten 16.00 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirknī tika saņemta informācija par diviem vīriešiem, kuri mēģināja aplaupīt divus veikala apmeklētājus. Par šo notikumu ziņoja cietušās personas.

Reaģējot uz saņemto informāciju, policisti nekavējoties ieradās norādītajā adresē, kur sastapa abus cietušos vīriešus. Likumsargi noskaidroja, ka cietušie gāja iepirkties kādā pārtikas veikalā un brīdī, kad viņi iznāca no veikala, divi nepazīstami vīrieši piegāja klāt un prasīja naudu. Cietušās personas atbildēja vīriešiem, ka naudas nav, kā rezultātā radies konflikts un abi ļaundari pielietoja fizisko spēku. Cietušās personas konflikta laikā guva ķermeņa un sejas sasitumus.

Veicot operatīvo darbu, policisti pa “karstām” pēdām aizturēja 1984. un 1989.gadā dzimušos vīriešus.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta otrās daļas - par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Tā kā 1984.gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš vairākas reizes ir nonācis policijas redzeslokā par laupīšanām, viņam piemērots apcietinājums. Savukārt 1989.gadā dzimušajam vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)