Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pārdaugavā aizturēts jau iepriekš sodīts narkomāns 2017. gada 11. septembris

7.septembrī ap pulksten 16.00 Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas autobusu galapunktā pamanīja neadekvātā stāvoklī esošu vīrieti, kuru nogādāja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirknī.

Likumsargi, pārbaudot aizdomās turēto vīrieti, pie viņa atrada 60 tabletes recepšu medikamentu, kas satur narkotiskās vielas.

Zemgales iecirkņa policisti noskaidroja, ka 1984.gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu, zādzībām, laupīšanām un miesas bojājumu nodarīšanu.

Lai noteiktu izņemto vielu sastāvu, ir noteikta ekspertīze.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.panta pirmās daļas – par narkotisko vielu glabāšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā, un drīzumā tiks lemts jautājums par viņa apcietināšanu.

Valsts policija aicina iedzīvotājus izmantot Iekšlietu ministrijas elektronisko pakalpojumu “Informācija par nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecības vietām.” Izmantojot elektronisko karti, iespējams ātri un ērti atzīmēt nelegālo vielu tirdzniecības vietas, lai policija šo informāciju varētu pārbaudīt.

Pakalpojums pieejams šeit: 
http://www.ic.iem.gov.lv/gis2/