Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ķekavas novadā privātmājas teritorijā atsavinājām 1000 litru nelikumīgas dīzeļdegvielas 2017. gada 8. septembris

Vakar, 7. septembrī, ap pulksten sešiem vakarā Baložu iecirkņa policisti ieradās kāda vīrieša privātmājā Ķekavas novada Daugmales pagastā, lai veiktu kratīšanu. Kratīšanas laikā blakus mājai esošā saimniecības ēkā policisti atrada tvertni ar 1000 litriem nezināmas izcelsmes šķidruma, kas, visticamāk, ir dīzeļdegviela.

Tobrīd mājā atradās 1986. gadā dzimušais mājas iedzīvotājs, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā un kuram, pēc policijas rīcībā esošās informācijas, piederējusi šī degviela. Vīrietis nevarēja uzrādīt pirkuma čekus, kas apliecinātu degvielas izcelsmi, tāpat arī neatklāja, kur to iegādājies.

Ņemot vērā, ka policistiem radās pamatotas aizdomas, ka dīzeļdegviela ir nelegāla, tā tika atsavināta un nosūtīta ekspertīzes veikšanai.

Ja vīrietis nevarēs uzrādīt pirkuma dokumentus, apliecinot, ka degviela ir legāla, viņam administratīvā kārtā būs jāatbild par akcīzes preču iegādes un uzglabāšanas noteikumu pārkāpšanu. Par šādiem pārkāpumiem fiziskajām personām tiek piemērots naudas sods no 70 līdz 700 eiro.

#Atkrāpies! ir pretkrāpšanas kustība, kurā apvienojušās Latvijas valsts pārvaldes iestādes, kas cīnās pret krāpniecību dažādās jomās un izpausmēs, kā arī Latvijas iedzīvotāji un organizācijas, kas stingri iestājas pret jeb kāda veida krāpšanu. Vairāk informācijas un iespēja iesaistīties kustībā www.atkrapies.lv.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)