Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Juglā vīrietis iekļūst svešā mašīnā, nolemj tur pagulēt un tiek aizturēts 2017. gada 6. septembris

2.septembrī ap pulksten 13.00 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirknī saņemta informācija par kādu vīrieti, kurš gulēja svešā automašīnā. Par šo ziņoja pats automašīnas īpašnieks.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi noskaidroja, ka aizdomās turētais vīrietis iepriekšējā vakarā nolēmis atpūsties un lietot alkoholiskos dzērienus. Dodoties uz mājām pēc atpūtas, vīrietis pa ceļam ieraudzījis automašīnu, kas viņam atgādināja savu, tāpēc nolēmis tajā pagulēt. Aizdomās turētais centās atvērt automašīnu ar atslēgām, taču, konstatējot, ka tā neatvērās, pielietoja fizisko spēku, proti, izsita mašīnas aizmugurējo kreiso stiklu un saldi iekārtojās aizmugurējā sēdeklī, kur arī aizmiga.

Cietušais no rīta devies pie savas automašīnas un konstatējis, ka logs ir izsists un tajā guļ kāds vīrietis. Nekavējoties tika izsaukta policija.

Par nozieguma izdarīšanu Teikas iecirkņa policisti aizturēja 1977.gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā. Aizturēšanas brīdī vīrietis atradies 1,73 promiļu stiprā alkohola reibumā.

Aizturētais vīrietis sākotnēji notiekošo nav apzinājies, taču vēlāk savu vainu atzina.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185.panta pirmās daļas - par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētais šobrīd atrodas izolatorā.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)