Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pirms Ziemassvētkiem aizturējām divus agresīvus laupītājus 2016. gada 29. decembris

Pagājušajā nedēļā, naktī no piektdienas uz sestdienu, Valsts policija saņēma zvanu no kāda vīrieša, kurš tikko bija cietis no divu personu fiziskiem pāridarījumiem, kā arī ticis aplaupīts.

Rīgas reģiona Latgales iecirkņa likumsargiem ierodoties notikuma vietā, cietušais paskaidroja, ka viņš esot sēdējis uz trepēm pie mājas un malkojis alkoholisko dzērienu. Tad kādā brīdī pie viņa pienāca kāds nepazīstams vīrietis un sieviete, iesita viņam pa seju un atņēma maku ar naudu un dokumentiem.

Pēc cietušā sniegtās informācijas likumsargi, pārmeklējot tuvējo apkaimi, atrada un aizturēja iespējamos laupītājus, pie kuriem atradās nozagtās mantas.

Aizturētie ir 1976.gadā dzimis vīrietis un 1981.gadā dzimusi sieviete, kuri jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par zādzībām un noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, taču sievietei ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

(Attēlam ilustratīva nozīme)